- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Zenet |
| Країна виробництва | Китай |
| Позначення виробу | зволожувач |
| Тип | водяний |
| Автоматичне відключення | Ні |
| Нічний режим | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Гарантія в роках | 1 |
| Таймер | Ні |
| Вихідна потужність (Вт) | 25 |
| Ємність резервуара (л) | 3 |
| Розмір приміщення (м²) | до 35 кв.м. |
| Знімний резервуар для води | Ні |
| Контейнер для ароматизатора | Ні |
Компактний зволожувач повітря з резервуаром 3 л для щоденного використання вдома або в офісі. Має ручне керування та вихід «туману» для підвищення вологості у приміщенні.
| Напруга | 220 V |
|---|---|
| Частота | 50 Hz |
| Потужність | 25 W |
| Об’єм резервуара | 3 л |
| Рекомендована температура води | 6–40 °C |
| Виробник | Німеччина / Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги