- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | ROTEX |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | електронні |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Різновид | підлогові |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Автоматичне відключення | Так |
| Індикація перевантаження | Ні |
| Функція тари | Ні |
| Функція утримання | Ні |
| Живлення | 1 x 3V CR2032 |
| Гарантія | 1 рік |
| Габарити | 2 х 30 х 30 см |
Підлогові ваги ROTEX RSB15-W — це точний електронний прилад, що дозволяє зручно контролювати вагу до 180 кг із точністю 100 г.
Вони оснащені LCD-дисплеєм, функціями автоматичного обнулення та вимкнення, а також індикаторами перевантаження і рівня заряду батареї.
Платформа розміром 300х300 мм виготовлена із загартованого скла, що забезпечує надійність і довговічність.
У комплекті передбачено батарейку CR2032, а гарантія на ваги становить 1 рік.
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги