Що означає буква Е на тонометрі?
Тонометри такі популярні серед користувачів через їхню простоту в експлуатації. Салон Ортомедіка пропонує своїм покупцям різні види тонометрів:
12.12.2023
ДетальнішеЦіна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Oromed |
| Країна виробництва | Польща |
| Розмір манжети | 22-42 см |
| Обсяг пам'яті | по 120 вимірювань на 2 користувача |
| Технологія Afib | Ні |
| Голосовий супровід | Ні |
| Підсвічування екрану | Ні |
| Індикатор аритмії | Так |
| Індикатор руху руки | Ні |
| Індикатор правильності надягання манжети | Ні |
| Автовідключення | Так |
| Індикатор помилкових вимірювань | Ні |
| Розрахунок середнього АТ | Так |
| Звукові оповіщення | Ні |
| Точність вимірювання пульсу | +/- 2 % від значення |
| Діапазон вимірювання пульсу | 40 — 199 уд/хв |
| Графічний індикатор рівня АТ | Так |
| Точність вимірювання тиску | +/- 3 мм рт.ст. |
| Діапазон вимірювання тиску | 0 — 280 мм.рт.ст |
| Мережевий адаптер | у комплекті |
| Підключення до ПК | Ні |
| Джерело живлення | 4 батарейки «AA» 1,5V або мережевий адаптер |
| Дата/час | Так |
| Габарити | 6х11х13 см |
| Вага | 0.248 кг |
| Гарантія | 5 років |
Автоматична цифрова модель, призначена для контролю артеріального тиску і частоти пульсу.
Пристрій ORO-N1 BASIC-Z працює за осцилометричним методом вимірювання.
Підходить для медичного і домашнього використання.
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги