Що означає буква Е на тонометрі?
Тонометри такі популярні серед користувачів через їхню простоту в експлуатації. Салон Ортомедіка пропонує своїм покупцям різні види тонометрів:
12.12.2023
ДетальнішеЦіна для замовлення в інтернет-магазині
Автоматичний тонометр ProMedica Sense — це сучасний прилад для домашнього контролю артеріального тиску та пульсу. Він поєднує високу точність вимірювань, легкість використання та комфортну роботу для щоденного моніторингу здоров’я. Tонометр оснащений великим цифровим дисплеєм, зручним інтерфейсом та автоматичним режимом вимірювання — достатньо натиснути одну кнопку, щоб отримати результат.
Відображення систолічного та діастолічного тиску, пульсу.
Працює від батарейок (AA чи AAA)
У стандартний комплект автоматичного тонометра ProMedica Sense зазвичай входить:
✔️ Тонометр ProMedica Sense (основний блок)
✔️ Манжета для плеча (універсального розміру)
✔️ Батарейки та кабель Тype-C(часто 2 × AAA)
✔️ Футляр або чохол для зберігання
✔️ Інструкція з експлуатації
✔️ Гарантійний талон
| Бренд | ProMedica |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Розмір манжети | 22-42 см |
| Обсяг пам'яті | по 120 вимірювань на 2 користувача |
| Індикатор тиску відповідно МОЗ | так |
| Технологія Afib | Ні |
| Голосовий супровід | Ні |
| Підсвічування екрану | Так |
| Індикатор аритмії | Так |
| Індикатор руху руки | Ні |
| Індикатор правильності надягання манжети | Так |
| Автовідключення | Так |
| Індикатор помилкових вимірювань | Ні |
| Розрахунок середнього АТ | Так |
| Звукові оповіщення | Так |
| Діапазон вимірювання пульсу | 40-199 ударів/хв |
| Графічний індикатор рівня АТ | Ні |
| Діапазон вимірювання тиску | систологічний тиск: 60-260 мм рт.ст. діастоличний тиск: 40-230 мм рт.ст. |
| Мережевий адаптер | немає в комплекті, але є можливість підключення |
| Підключення до ПК | Ні |
| Джерело живлення | USB, Батарейки |
| Дата/час | Ні |
| Габарити | 11.4 х 11.1 х 4.4 см |
| Вага | 0.147 кг |
| Гарантія | 10 років |
Promedica – бренд швейцарської компанії Medhaus Schweiz (Медхауз Швайц).
Компанія Medhaus Schweiz спеціалізується на розробці та виробництві професійного медичного обладнання для дослідження та контролю здоров'я.
Інноваційні технології Medhaus Schweiz (Медхауз Швайц) забезпечують продукцію ProMedica найвищими показниками точності, надійності, довговічності.
Висока якість та надійність дозволяє давати найдовшу гарантію на тонометри Promedica – 10 років.
За підсумками 2022 року тонометри ProMedica отримали премію «Вибір Країни», що стало одним із підтверджень довіри українського користувача.
Швейцарська медтехніка Promedica - вигідна інвестиція у ваше здоров'я!
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги