Що означає буква Е на тонометрі?
Тонометри такі популярні серед користувачів через їхню простоту в експлуатації. Салон Ортомедіка пропонує своїм покупцям різні види тонометрів:
12.12.2023
ДетальнішеЦіна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Beurer |
| Країна виробництва | Німеччина |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Розмір манжети | 22-35 см |
| Обсяг пам'яті | по 60 вимірювань на 2 користувача |
| Індикатор аритмії | Так |
| Автовідключення | Так |
| Індикатор помилкових вимірювань | Так |
| Розрахунок середнього АТ | Так |
| Точність вимірювання тиску | ±3 мм рт. ст. |
| Мережевий адаптер | у комплекті |
| Джерело живлення | 4 батарейки типу 1,5V AA (LR6), від мережі |
| Дата/час | Так |
| Габарити | 119 x 109 x 60 мм |
| Вага | 387 г (з манжетою, без батарейок) |
| Гарантія | 5 років |
Простий і зручний прилад для вимірювання кров'яного тиску в плечовій артерії - з показом виміряного тиску і пульсу на великому екрані. Компактна конструкція і чітка індикація для зручного моніторингу кров'яного тиску.
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги