Що означає буква Е на тонометрі?
Тонометри такі популярні серед користувачів через їхню простоту в експлуатації. Салон Ортомедіка пропонує своїм покупцям різні види тонометрів:
12.12.2023
ДетальнішеЦіна для замовлення в інтернет-магазині
Тонометри Gamma 4Generation (4Gen) - тонометри 4-го покоління, що поєднують сучасні технології та простоту використання. Доступний інтерфейс та технологічні рішення спрямовані на комфорт користувача. Точність вимірювання забезпечена удосконаленим процесором та електронікою.
Гарантійний термін – 5 років на прилад, 1 рік на манжету.
| Бренд | Gamma |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Англія |
| Розмір манжети | 22-42 см |
| Обсяг пам'яті | по 120 вимірювань на 2 користувача |
| Технологія Afib | Так |
| Голосовий супровід | Ні |
| Підсвічування екрану | Ні |
| Індикатор аритмії | Так |
| Індикатор руху руки | Так |
| Індикатор правильності надягання манжети | Так |
| Автовідключення | Так |
| Індикатор помилкових вимірювань | Ні |
| Розрахунок середнього АТ | Так |
| Звукові оповіщення | Так |
| Точність вимірювання пульсу | 5 % від значення |
| Діапазон вимірювання пульсу | 40-199 ударів/хв |
| Графічний індикатор рівня АТ | Так |
| Точність вимірювання тиску | 3 мм рт.ст. |
| Діапазон вимірювання тиску | 0-295 мм рт.ст. |
| Мережевий адаптер | у комплекті |
| Підключення до ПК | Ні |
| Джерело живлення | батарейки, мережа 220 в |
| Дата/час | Так |
| Габарити | 138 х 105 х 63 мм |
| Вага | 251 г |
| Гарантія | 5 років |
Gamma – це прилад який поєднує в собі простоту використання та найсучасніші технології, а саме:
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги