Що означає буква Е на тонометрі?
Тонометри такі популярні серед користувачів через їхню простоту в експлуатації. Салон Ортомедіка пропонує своїм покупцям різні види тонометрів:
12.12.2023
ДетальнішеЦіна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | B.Well |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Розмір манжети | 22-42 см |
| Індикатор тиску відповідно МОЗ | так |
| Технологія Afib | Ні |
| Голосовий супровід | Ні |
| Підсвічування екрану | Ні |
| Індикатор аритмії | Так |
| Індикатор руху руки | Так |
| Індикатор правильності надягання манжети | Так |
| Автовідключення | Так |
| Індикатор помилкових вимірювань | Ні |
| Розрахунок середнього АТ | Так |
| Звукові оповіщення | Ні |
| Точність вимірювання пульсу | +/- 5 % від значення |
| Діапазон вимірювання пульсу | 40-180 ударів/хв |
| Графічний індикатор рівня АТ | Так |
| Точність вимірювання тиску | +/- 3 мм рт.ст. |
| Діапазон вимірювання тиску | 40 - 260 мм рт.ст. мм рт.ст. |
| Підключення до ПК | Ні |
| Джерело живлення | батарейки, мережа |
| Дата/час | Ні |
| Гарантія | 2 роки |
Автоматичний тонометр MED-50 ідеально підходить для індивідуального використання завдяки функції пам'яті, що дозволяє приладу зберігати до 100 вимірювань.
Він надає життєво важливу інформацію як користувачам, так і лікарям, забезпечуючи ефективніше відстеження стану здоров’я та аналіз показників.
MED-50 оснащений функцією перевірки правильного розташування манжети. Точність вимірювання залежить не лише від надійного тонометра, але й від правильного розташування манжети та техніки вимірювання.
Тонометр B.Well перевірить правильність накладення манжети та відобразить помилки. Прилад має сучасний дизайн, великий дисплей і компактні розміри.
Прилад оснащений практичною сумкою для зберігання, що забезпечує зручність під час використання в домашніх умовах або під час подорожей.
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги