Що означає буква Е на тонометрі?
Тонометри такі популярні серед користувачів через їхню простоту в експлуатації. Салон Ортомедіка пропонує своїм покупцям різні види тонометрів:
12.12.2023
ДетальнішеЦіна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | 2В |
| Розмір манжети | 22-32 см |
| Обсяг пам'яті | по 99 вимірювань на 2 користувача |
| Індикатор тиску відповідно МОЗ | так |
| Технологія Afib | Ні |
| Голосовий супровід | Так |
| Підсвічування екрану | Ні |
| Індикатор аритмії | Так |
| Індикатор руху руки | Ні |
| Індикатор правильності надягання манжети | Ні |
| Автовідключення | Так |
| Індикатор помилкових вимірювань | Ні |
| Розрахунок середнього АТ | Так |
| Звукові оповіщення | Ні |
| Діапазон вимірювання пульсу | 40 - 180 ударів/хв |
| Графічний індикатор рівня АТ | Так |
| Діапазон вимірювання тиску | 0 - 299 мм рт.ст. |
| Мережевий адаптер | у комплекті |
| Підключення до ПК | Ні |
| Джерело живлення | від батарейок та адаптера |
| Дата/час | Так |
| Габарити | 16.7 x 12.5 x 10.2 см |
| Вага | 450 г |
| Гарантія | 2 роки |
Модель MB-300A розроблена з урахуванням високих стандартів якості. Прилад виготовлений із надійних матеріалів, пройшов клінічні випробування та відповідає вимогам європейських і українських стандартів.
Рекомендується для людей віком від 18 років, підходить для домашнього та професійного використання.
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги