- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | MIRID |
| Країна виробництва | Україна |
| Колеса | Ні |
| Максимальне навантаження | 170 кг |
| Регулювання висоти | Ні |
| Висота ложа від статі - см (макс) | 43 см |
| Матеріал каркаса | метал |
| Розмір ліжка (см) | 200 х 70 см |
| Функція подйома | Ні |
| Трапеція (пристрій для підйому) | Ні |
| Поручні | Ні |
| Туалет | Ні |
| Функції Тренделенбург і анти-Тренделенбург | Ні |
| Штатив під крапельницю | Ні |
Migun HY-7000E — термомасажне ліжко для домашнього використання, яке поєднує роликовий масаж уздовж тіла та тепловий вплив. Система використовує нефритові масажні елементи та дозволяє налаштовувати температуру прогрівання і режими роботи з пульта керування.
| Модель | Migun HY-7000E |
|---|---|
| Тип | термомасажне ліжко |
| Живлення | AC 220–240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | до 230 Вт (макс.) |
| Діапазон температури прогрівання | 40–70 °C |
| Крок налаштування температури | 5 °C |
| Кількість масажних роликів | 20 шт. |
| Кількість роликів для ніг | 10 шт. |
| Матеріал масажних роликів | нефрит |
| Додаткові прожектори | є, 2 шт. (нефритові, сферичні) |
| Матеріал напрямних | дюраль |
| Регулювання нахилу | так |
| Масаж ніг | так |
| Масаж живота | так |
| Можливість “холодного” масажу | так |
| Габарити (Д×Ш×В) | 2000 × 700 × 430 мм |
| Маса | 67 кг |
| Максимально допустима вага користувача | 170 кг |
| Країна виробництва | Південна Корея |
| Керування | пульт керування |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги