- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Заповіт |
| Країна виробництва | Україна |
| Каркас | метал |
| Габарити | 61х53х95 см |
| Полиця | 40х55 см |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Покриття | біла порошкова фарба |
| Колеса | Так |
Столик маніпуляційний складаний Завіт МС.СМ-3М призначений для розміщення і перевезення реанімаційних і процедурних інструментів, медикаментів і матеріалів.
Столик складається з складних рам, двох складних полиць і висувного ящика.
Столик встановлений на чотири роликові опори, дві з яких мають гальмівні пристрої, а так само має фіксатори, які жорстко скріплюють складну конструкцію столика в робочому положенні.
Трансформація столика в складеному стані, дозволяє його використовувати в пересувних пунктах надання медичної допомоги, лабораторіях і в польових умовах.
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги