- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Тип столу | універсальний |
| Тип приводу | електропривод |
| Тип ложе | рентген-прозоре, 5-секційне, міст для нирок |
| Живлення від вбудованого акумулятора | Ні |
| Висота верхньої частини столу від підлоги | 700-1000 мм |
| Електроживлення | ~220В, 50Гц |
| Діапазон переміщення вгору-вниз | 300 мм |
| Міст для нирок (нирковий валик) | 0-120 мм |
| Максимальне навантаження | 200 кг |
| Бічний нахил ложе вліво | 15° |
| Тренделенбург | 25° |
| Нахил секції спинний вниз | 25° |
| Бічний нахил ложе вправо | 15° |
| Нахил секції для голови вниз | 90° |
| Нахил секції спинний вгору | 85° |
| Відхилення секції для ноги в сторону | 2×90° (180°) |
| Нахил секції для ніг вниз | 90° |
| Нахил секції для ніг вгору | 15° |
| Зворотний Тренделенбург | 25° |
| Нахил секції для голови вгору | 65° |
Стіл операційний "Біомед" ЕТ300С (Normal) – багатофункціональний універсальний стіл з електричним приводом призначений для використання в медичних установах для безпечного позиціонування пацієнта при виконанні широкого спектру операцій: в загальній хірургії, акушерстві та гінекології, урології, нейрохірургії, травматології та інших хірургічних галузях.
Функція поздовжнього переміщення столу дозволяє використовувати стіл разом з рентгенівськими апаратами типу С-дуга.
|
Параметр |
Значення |
|
Тип столу |
універсальний (хірургічний) |
|
Тип приводу |
електричний |
|
Тип ложе |
рентген-прозоре, 5-секційне, міст для нирок |
|
Розміри верхньої частини столу – ложе (Д×Ш) |
2070×550 мм |
|
Висота верхньої частини столу від підлоги |
700-1000 мм |
|
Діапазон переміщення вгору-вниз |
300 мм |
|
Повздовжнє горизонтальне переміщення ложе |
300 мм |
|
Тренделенбург |
25° |
|
Зворотній тренделенбург |
25° |
|
Бічний нахил ложе вліво |
15° |
|
Бічний нахил ложе вправо |
15° |
|
Нахил секції для голови вгору |
65° |
|
Нахил секції для голови вниз |
90° |
|
Нахил секції для ноги вгору |
15° |
|
Нахил секції для ноги вниз |
90° |
|
Відведення секції для ноги вбік |
2×90° (180°) |
|
Нахил секції спинної вгору |
85° |
|
Нахил секції спинної вниз |
25° |
|
Висота моста для нирок (нирковий валик) |
0-120 мм |
|
Максимальне безпечне навантаження |
200 кг |
|
Живлення від мережі змінного струму |
~220В, 50Гц |
|
Живлення від вбудованого акумулятора |
наявність |
|
Гарантія |
12 місяців |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги