- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Кіраса |
| Країна виробництва | Україна |
Теплі адаптивні штани для реабілітації та догляду. Завдяки липучкам по всій довжині штанин їх легко одягати та знімати без дискомфорту, навіть при гіпсі, апараті Ілізарова або фіксаторах.
| Матеріал | фліс SOFTECH POLAR (Туреччина) |
|---|---|
| Колір | койот «соти» |
| Розмір | One Size |
| Обхват талії | 88–126 см (регулюється) |
| Ширина стегна | 52 см |
| Ширина штанини | 31 см |
| Довжина виробу | 104 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 75 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги