- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Кіраса |
| Країна виробництва | Україна |
Адаптивні штани на липучках для реабілітації та відновлення при травмах нижніх кінцівок, після операцій і при обмеженій рухливості. Роз’ємні штанини по всій довжині спрощують перевдягання та догляд (перев’язки, процедури), зокрема при гіпсі та фіксаторах.
| Матеріал | фліс SOFTECH POLAR (Туреччина) |
|---|---|
| Колір | сірий |
| Розмір | універсальний (батал) |
| Обхват талії | 88–126 см (регулюється) |
| Ширина стегна | 52 см |
| Ширина штанини | 31 см |
| Довжина виробу | 104 см |
| Довжина по внутрішньому шву | 75 см |
| Країна-виробник | Україна |
| Гарантія | 14 днів |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги