- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал | сталь |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Регулювання висоти | Ні |
| Висота | 250 мм |
| Розміри | 500 мм х 495 мм х 250 мм (ДхШхВ) |
Східці медичні (сходинки медичні) АТОН СМ-01 призначені для комфорту пацієнтів та медичного персоналу при проведенні процедур.
Медичні сходинки дозволять пацієнту з більшою легкістю долати складнощі при підйомі на медичну кушетку, операційний стіл, крісло тощо.
Східці медичні використовується в медичних кабінетах та призначені для опори при переміщенні у вертикальному напрямку.
Подвійні східці представляють собою металевий каркас, виготовлений із металевої труби квадратного перетину, фарбованої порошковою фарбою з антибактеріальними властивостями, та дві опорні площадки, виконані з міцного ламінованого ДСП білого кольору.
Східці медичні відправляються в зібранному варіанті та не мають окремих елементів конструкції.
Матеріали і комплектуючі, що використовуються в конструкції, а також захисно-декоративне полімерне покриття пройшли необхідні перевірки та допущені для використання в медичних меблях.
| Матеріал каркасу | сталь з полімерним антибактеріальним покриттям |
| Колір каркасу | білий |
| Матеріал сходинок | ламіноване ДСП |
| Колір сходинок | білий |
| Максимальне навантаження на одну сходинку | 100 кг |
| Максимальне навантаження на конструкцію | 150 кг |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 495 мм |
| Висота | 250 мм |
| Рівень першої сходинки | 125 мм |
| Ширина ЛДСП | 500 мм |
| Товщина ЛДСП | 16 мм |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги