- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Beurer |
| Країна виробництва | Німеччина |
Перезаряджувана водонепроникна щітка для тіла з довгою знімною ручкою та двома насадками для глибокого очищення і пілінгу всієї поверхні тіла.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип | перезаряджувана щітка для тіла |
| Насадки | 2 (очищення / пілінг) |
| Швидкості | 2 |
| Водозахист | водонепроникна (для душу/ванни) |
| Живлення | Li-ion акумулятор, заряджання від мережі 100–240 В |
| Ємність акумулятора | ≈ 800 мА·год, 3,7 В |
| Габарити приладу | ≈ 7,2 × 10 × 10 см (корпус з насадкою) |
| Довжина ручки | ≈ 39 × 9,7 × 3,9 см |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги