- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Remed |
| Матеріал | алюміній |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Регулювання висоти | Так |
| Кількість рівнів регулювання висоти від пахвовій западини до ручки | 5 |
| Регулювання висоти від пахвовій западини до ручки | Так |
| Крок регулювання (см) | 3 |
| Кількість рівнів регулювання висоти | 10 |
Алюмінієві милиці з пристроєм проти ковзання та подвійним регулюванням.
Налаштовується як загальна висота, так і висота рукоятки, що дозволяє ідеально відрегулювати милиці під зріст пацієнта.
Універсальний гумовий накінечник забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею як влітку, так і взимку.
Ціна вказана за 1 шт.
| Накінечник: | Гумовий |
| Вік: | Для дорослих, для дітей |
| Вага пари милиць: | 1,8 кг |
| Зріст пациента: | 150-180 см |
| Відстань від опори до захвата: | 39-55 см |
| Корк регулювання висоты: | 3,2 см |
| Максимальне навантаження: | 110 кг |
| Розміри (вимірюється висота від підлоги до пахви): | Регулювання висоты від 114 до 134 см |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги