- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
Підтримка для задніх лап у формі «трусів» призначена для допомоги тварині під час пересування при слабкості, парезі або паралічі задніх кінцівок. Використовується як альтернатива інвалідному візку під час тренувань і коротких прогулянок. Підходить для собак усіх порід і розмірів, а також для котів.
Розмір підбирається за обхватом стегна (знімайте мірку з урахуванням шерсті, без перетискання).
| Розмір | Обхват стегна |
|---|---|
| XS | до 20 см |
| S | до 25 см |
| S+ | до 28 см |
| M | до 30 см |
| M+ | до 36 см |
| L | до 40 см |
| L+ | до 45 см |
| XL | до 50 см |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги