- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Zenet |
| Позначення виробу | очисник повітря |
| Автоматичне відключення | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Нічний режим | Так |
| Контейнер для ароматизатора | Ні |
| Таймер | Так |
| Знімний резервуар для води | Ні |
| Продуктивність зволоження в мл / год | 280 м³/год |
| Розмір приміщення (м²) | 60 м² |
| Вихідна потужність (Вт) | 20 |
| Розміри вироби | 32,5 × 20,2 × 53 см |
| Гарантія в роках | 1 |
Побутовий очищувач повітря для дому та офісу, розрахований на приміщення до 60 м². Тришарова система фільтрації допомагає зменшити кількість пилу, алергенів, диму та неприємних запахів у повітрі. Передбачені нічний режим, таймер і захист від дітей.
| Рекомендована площа | до 60 м² |
|---|---|
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Продуктивність очищення | 280 м³/год |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Габарити | 32,5 × 20,2 × 53 см |
| Вага | 5,5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги