- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Zenet |
Карбоновий інфрачервоний обігрівач із двома режимами потужності, поворотом корпусу та швидким виходом на робочий режим. Підходить для приміщень до 20 м².
| Модель | ZET-517 |
|---|---|
| Напруга | 220–240 V |
| Потужність | 500 / 1000 Вт |
| Режими роботи | 2 |
| Обертання | 180° |
| Частота | 50/60 Hz |
| Площа обігріву | до 20 м² |
| Вага | 2,5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги