- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Zenet |
Економний інфрачервоний карбоновий обігрівач для швидкого локального та загального обігріву. Має 2 режими потужності, поворот корпусу та захисну решітку. Підходить для побутового використання.
| Модель | ZET-515 |
|---|---|
| Напруга | 220–240 V |
| Потужність | 500 / 1000 Вт |
| Режими роботи | 2 |
| Обертання | 180° |
| Частота | 50/60 Hz |
| Площа обігріву | до 20 м² |
| Вага | 2,5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги