- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Zenet |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | водяний |
| Позначення виробу | кліматичний комплекс |
| Автоматичне відключення | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Нічний режим | Ні |
| Контейнер для ароматизатора | Ні |
| Таймер | Так |
| Знімний резервуар для води | Так |
| Ємність резервуара (л) | 3 |
| Розмір приміщення (м²) | 20-40 кв.м |
| Вихідна потужність (Вт) | 65 |
| Розміри вироби | 22х26х56 см |
Мобільний кліматичний комплекс з функціями охолодження, очищення та зволоження повітря. Не потребує відводу тепла за межі приміщення та працює без фреону: охолодження відбувається за рахунок холодної води та контейнерів з льодом/хладогенів. Передбачені коліщатка для переміщення та пульт дистанційного керування.
| Площа обслуговування | 20–40 м² |
|---|---|
| Потужність | 65 Вт |
| Об’єм бака води | 3 л |
| Розміри (Ш×Г×В) | 22 × 26 × 56 см (без коробки) |
| Тип керування | ручне / пульт ДК |
| Гарантія | 12 місяців |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги