- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Remed |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Механізм проти ковзання | Ні |
| Вікова група | для дорослих |
| Тип опори | одноопорні |
| Матеріал конструкції | алюміній |
| Колір рукоятки | оливкова |
| Висота загальна | 75-98 см |
| Вага | 0,5 кг |
| Регулювання висоти | Так |
Найдоступніший легкий милиця – з регулюванням по висоті та литим підлокітником.
Конструкція виробу легка, складана, регульована, виготовлена з металу з використанням технології порошкового фарбування.
Ручка виготовлена із міцного пластику ергономічної форми з додатковою підлокітною підтримкою для зручного використання. На ручці розташований світловідбивач.
Виріб оснащений гумовим протиковзним наконечником.
Передбачена можливість легкого регулювання висоти милиць за допомогою перестановки фіксатора.
Рекомендації щодо застосування
Перед використанням виробу встановіть необхідну для користувача висоту мила. Регулювання висоти виробу здійснюється за допомогою перестановки фіксатора на опорі.
Зніміть фіксатор, відрегулюйте необхідну довжину палиці легкими рухами та поворотами внутрішньої трубки, знайдіть та поєднайте відповідний отвір із зовнішньою трубкою. Вставте фіксатор до упору. Перевірте робочий стан виробу та його надійність.
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги