- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | OSD |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Країна виробництва | Франція |
| Максимальне навантаження | 130 кг |
| Механізм проти ковзання | Ні |
| Тип опори | одноопорні |
| Матеріал конструкції | алюміній |
| Рукоятка | пластик |
| Колір рукоятки | синій |
| Висота до рукоятки | від 76 до 101 см |
| Висота загальна | від 98 до 123 см |
| Вага | 0,52 кг |
| Регулювання секцій | тільки нижня секція |
| Регулювання висоти | Так |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги