- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | MIRID |
| Країна виробництва | Україна |
| Привід | електропривод |
| Колеса | Так |
| Кількість секцій | 5 |
| Кут підйому голови (градусів) | 75 |
| Різновид | медична |
| Максимальне навантаження | 250 кг |
| Кут підйому ніг (градусів) | 55 |
| Регулювання висоти | Ні |
| Висота ложа від статі - см (макс) | 52 см |
| Гарантія | 1 рік |
| Матеріал каркаса | метал |
| Розмір ліжка (см) | Д х Ш (208 х 96) |
| Кількість моторів | 4 |
| Функція подйома | Ні |
| Трапеція (пристрій для підйому) | Ні |
| Поручні | Так |
| Туалет | Так |
| Матеріал ложа | металева сітка |
| Функції Тренделенбург і анти-Тренделенбург | Ні |
| Штатив під крапельницю | Так |
Функціональне медичне електроліжко з вбудованим санітарним пристроєм (туалетом) та функцією бокового перевертання. Призначене для догляду за лежачими пацієнтами у медичних закладах і в домашніх умовах, а також для реабілітації.
| Модель | MIRID E04 |
|---|---|
| Тип ліжка | Функціональне, 5-ти секційне |
| Тип керування | Електричне (пульт) + ручне |
| Кількість двигунів | 4 |
| Максимально допустиме навантаження | до 250 кг |
| Габарити ліжка (Д×Ш×В) | 2080×960×520 мм |
| Розмір матраца | 1980×900 мм |
| Висота матраца | 6 см |
| Вага ліжка | 114 кг |
| Основа ложа | Сталева сітка |
| Каркас | Метал (сталь) |
| Бокові огорожі | З двох сторін; метал + натуральне дерево (поручні) |
| Торцеві спинки | Натуральне дерево (узголів’я та підніжжя) |
| Колеса | 4 шт. |
| Колір | Сірий |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Середній термін служби | 10 років |
Для дорослих пацієнтів, яким потрібні позиціонування тіла, спрощення гігієнічних процедур та зниження фізичного навантаження на доглядальника.
Примітка: комплектація може відрізнятися залежно від умов постачання/продажу.
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги