- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | MIRID |
| Країна виробництва | Україна |
| Колеса | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція подйома | Ні |
| Трапеція (пристрій для підйому) | Ні |
| Поручні | Ні |
| Туалет | Ні |
| Функції Тренделенбург і анти-Тренделенбург | Ні |
| Штатив під крапельницю | Ні |
MIRID E05 — механічне функціональне медичне ліжко з туалетним оснащенням та функцією бокового перевороту. Призначене для догляду за лежачими пацієнтами у медичних закладах і вдома, а також для реабілітації.
Вбудоване судно розміщене на висувній платформі та керується механізмом із ручкою. Судно надійно закривається кришкою та м’яким сегментом матраца.
| Максимальне навантаження | 250 кг |
|---|---|
| Габарити ліжка (Д × Ш × В) | 2080 × 960 × 490 мм |
| Розмір матраца | 1980 × 900 мм |
| Вага ліжка | 80 кг |
| Країна виробник | Китай |
| Тип керування | механічне |
Гарантійний термін експлуатації — 12 місяців з дня продажу (за винятком швидкозношуваних деталей).
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги