- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | MIRID |
| Країна виробництва | Україна |
| Колеса | Ні |
| Регулювання висоти | Ні |
| Функція подйома | Ні |
| Трапеція (пристрій для підйому) | Ні |
| Поручні | Ні |
| Туалет | Ні |
| Функції Тренделенбург і анти-Тренделенбург | Ні |
| Штатив під крапельницю | Ні |
Функціональне медичне ліжко з механічним регулюванням, туалетним оснащенням та функцією бокового перевороту. Призначене для догляду за лежачими пацієнтами в медичних закладах і вдома, а також для реабілітації.
Увага: стандартно ліжка постачаються з правостороннім туалетом; виконання з лівостороннім туалетом виготовляється під замовлення.
Спеціальна ванночка, що встановлюється у нішу, яка відкривається в матраці в головній частині ліжка.
| Тип ліжка | Функціональне, 5-секційне |
|---|---|
| Регулювання | Механічне |
| Кут нахилу спинної секції | 0–75° (±5°) |
| Кут нахилу ножної секції | 30–45° (±5°) |
| Боковий нахил ложа (вліво/вправо) | 0–45° (±5°) |
| Максимально допустима вага | 250 кг |
| Габарити ліжка (Д × Ш × В) | 2080 × 960 × 520 мм |
| Розмір матраца (Д × Ш) | 1980 × 900 мм |
| Вага ліжка | 83 кг |
| Кількість коліс | 4 шт. (з гальмами-фіксаторами) |
| Країна виробник | Китай |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги