- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | XZERO |
| Країна виробництва | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Область застосування | для всього тіла; для спини; для ніг; для шиї; для рук |
| Тип масажу | вібромасаж; інфрачервоний масаж; роликовий масаж; шиацу / акупунктурний; поплескуючий масаж; перкусійний масаж; компресійний масаж; лімфодренаж та пресотерапія |
| Тип живлення | мережа 110–240 В, 50–60 Гц |
Функціональна модель для комплексного масажу з посиленими можливостями для ніг: роликове розминання стоп і компресія, прогрівання та Zero Gravity.
| Максимальний зріст користувача | до 195 см |
|---|---|
| Максимальна вага користувача | до 135 кг |
| Кількість програм | 5 |
| Рівні інтенсивності | 3 |
| Кількість повітряних подушок | 56 |
| Тривалість сеансу | 15–30 хв |
| Номінальна потужність | 130 Вт |
| Живлення | 110–240 В, 50–60 Гц |
| Габарити (Д×Ш×В) | 1500 × 760 × 1080 мм |
| Вага нетто | 70 кг |
| Матеріал оббивки | екошкіра (високої якості) |
| Колір | коричневий |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантія | 24 місяці |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги