- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | XZERO |
| Країна виробництва | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Область застосування | для всього тіла; для спини; для ніг; для шиї; для рук |
| Тип масажу | вібромасаж; інфрачервоний масаж; роликовий масаж; шиацу / акупунктурний; поплескуючий масаж; перкусійний масаж; компресійний масаж; лімфодренаж та пресотерапія |
| Тип живлення | мережа 110–240 В, 50–60 Гц |
| Розмір виробу | 145×73×101 см |
Функціональне масажне крісло з роликовими блоками та повітряною компресією для комплексного масажу від шиї до стоп.
| Максимальний зріст користувача | до 185 см |
|---|---|
| Максимальна вага користувача | до 120 кг |
| Кількість програм | 5 |
| Рівні інтенсивності | 3 |
| Кількість повітряних подушок | 56 |
| Максимальний кут нахилу спинки | до 160° |
| Тривалість сеансу | 15–30 хв |
| Номінальна потужність | 120 Вт |
| Живлення | 110–240 В, 50–60 Гц |
| Габарити (Д×Ш×В) | 1450 × 730 × 1010 мм |
| Вага нетто | 70 кг |
| Матеріал оббивки | екошкіра (високої якості) |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантія | 24 місяці |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги