- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Zenet |
| Країна виробництва | Китай |
Електричний конвектор для обігріву приміщень, з можливістю настінного або підлогового монтажу. Оснащений термостатом, таймером та пультом дистанційного керування.
| Споживана потужність | 1000 Вт |
|---|---|
| Рекомендована площа | до 20 м² |
| Тип установки | підлоговий / настінний |
| Термостат | є |
| Нагрів | до 50 °C |
| Таймер | є |
| Пульт ДК | є |
| Габарити | 55 × 50 × 8 см (у коробці: 58 × 56 × 13 см) |
| Вага | 6 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги