- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Zenet |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | іонний |
| Позначення виробу | очисник повітря |
| Автоматичне відключення | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Нічний режим | Ні |
| Контейнер для ароматизатора | Ні |
| Таймер | Ні |
| Знімний резервуар для води | Ні |
| Вихідна потужність (Вт) | до 3 Вт |
| Розміри вироби | 116 × 102 × 57 мм |
Компактний автомобільний очищувач-іонізатор, що допомагає зменшити кількість пилу, частинок та неприємних запахів у салоні. Працює від бортової мережі авто та призначений для щоденного використання під час поїздок.
| Живлення | 12–15 В (від автомобіля) |
|---|---|
| Споживана потужність | до 3 Вт |
| Продуктивність | не менше 4 м³ |
| Ефективність очищення | до 96% |
| Розмір уловлюваних частинок | 0,3–100 мкм |
| Концентрація негативних аероіонів | до 40000 іон/см³ (на відстані 1,5 м) |
| Концентрація озону | не більше 15 мкг/м³ (на відстані 0,3 м) |
| Габарити | 116 × 102 × 57 мм |
| Вага | 0,35 кг |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги