- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Zenet |
| Країна виробництва | Китай |
| Позначення виробу | зволожувач |
| Тип | водяний |
| Автоматичне відключення | Ні |
| Нічний режим | Так |
| Підсвічування | Ні |
| Таймер | Так |
| Вихідна потужність (Вт) | 25 |
| Ємність резервуара (л) | 5 |
| Знімний резервуар для води | Ні |
| Контейнер для ароматизатора | Так |
Зволожувач із збільшеним резервуаром та аромоконтейнером. Допомагає підтримувати комфортний рівень вологості та може використовуватися з ароматичними засобами. Інтенсивність виходу «туману» налаштовується вручну.
| Напруга | 220 V |
|---|---|
| Частота | 50 Hz |
| Потужність | 25 W |
| Об’єм резервуара | 5 л |
| Рекомендована температура води | 6–40 °C |
| Виробник | Німеччина / Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги