- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Zenet |
| Країна виробництва | Китай |
| Позначення виробу | зволожувач |
| Тип | водяний |
| Автоматичне відключення | Ні |
| Нічний режим | Так |
| Підсвічування | Ні |
| Розміри вироби | 270 х 185 х 185 мм |
| Гарантія в роках | 1 |
| Таймер | Ні |
| Вихідна потужність (Вт) | 25 |
| Ємність резервуара (л) | 4,5 |
| Знімний резервуар для води | Ні |
| Контейнер для ароматизатора | Так |
Побутовий зволожувач із контейнером для аромозасобів. Підходить для підтримання комфортної вологості у приміщенні та створення приємного аромату. Інтенсивність «туману» регулюється вручну.
| Напруга | 220 V |
|---|---|
| Частота | 50 Hz |
| Потужність | 25 W |
| Об’єм резервуара | 4,5 л |
| Рекомендована температура води | 6–40 °C |
| Виробник | Німеччина / Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги