- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Beurer |
| Країна виробництва | Німеччина |
Домашній апарат мікродермабразії з сапфіровим покриттям насадок і вакуумною технологією для професійного пілінгу обличчя та вирівнювання тону шкіри.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип | апарат мікродермабразії для обличчя |
| Живлення | від мережі через адаптер |
| Вхід адаптера | 100–240 В ~, 50/60 Гц, ≈0,2 А |
| Вихід адаптера | 12 В ≈ 600 мА, потужність ≈ 5 Вт |
| Кількість рівнів інтенсивності | 5 |
| Габарити | прибл. 21 × 8,4 см |
| Вага | ≈ 869 г |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги