- 52 магазинів по Україні в 23 містах
- Єдина ціна на сайті та в салонах
- Без перерви та вихідних
Ціна для замовлення в інтернет-магазині
| Бренд | Beurer |
| Країна виробництва | Німеччина |
Електричний антицелюлітний масажер для тіла, який стимулює кровообіг і допомагає зменшити прояви «апельсинової шкірки» на стегнах, сідницях та животі.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Тип масажера | антицелюлітний масажер для тіла |
| Живлення | від мережі |
| Потужність | ≈ 12 Вт |
| Кількість режимів | 2 рівні інтенсивності |
| Розміри приладу | прибл. 9,5 × 12,5 × 8 см |
| Вага | прибл. 0,32 кг |
Залишіть відгук про цей товар, який допоможе зробити правильний вибір іншим покупцям
Яущо хочете знати більше про цей товар, скористайтеся цією формою та отримайте відповідь від кваліфікованих спеціалістів нашого магазину
Наші переваги